Zes nieuwe collega’s bij Ogilvy Social.Lab
Het Account Team van Ogilvy Social.Lab breidt uit met de komst van Malika Gharbi, Chiara Rozenberg, Stephanie Van Hemelrijck en Laurenzo Arke. Het Creative Team verwelkomt Camille Naude en Liesbet Van Noten.
Brussel, 9 mei 2022 – De maand mei brengt veel nieuwe gezichten in het agentschap. Het Account Team verwelkomt twee Junior Account Managers: Malika Gharbi en Chiara Rozenberg. Malika versterkt het team na twee jaar als Account Executive bij Publicis Groupe en een jaar als Digital Project Manager bij Estée Lauder Companies. Ook Chiara werkte voordien bij Publicis Groupe. Na twee en een half jaar als Account Executive is ze nu klaar voor een nieuwe uitdaging bij Ogilvy Social.Lab.
Daarnaast zetten Laurenzo Arke en Stephanie Van Hemelrijck hun eerste stappen in de reclamewereld. Laurenzo voegt zich bij het Account Team als Junior Account Executive. Hij zal aan de klantzijde werken en de Marketing Manager daar ondersteunen. Met een bachelor in marketing op zak sluit ook Stephanie zich aan bij het agentschap als Social Account Executive.
Tot slot breidt ook het Creative Team van Ogilvy Social.Lab uit. Met meer dan twintig jaar ervaring als copywriter, waarvan onder andere twee jaar bij KBC verzekeringen, vijf jaar bij Fednot en tien jaar bij Artoos group, vervoegt Liesbet Van Noten het team als Senior Copywriter. Camille Naude gaat aan de slag als Junior Art Director. Na verschillende stages in Amsterdam, New York City en Brussel is zij helemaal klaar om samen met copywriter Eva Cywinski creatieve grenzen te verleggen.