“The Thread” van Ogilvy Social.Lab: een handgemaakte film voor Deutsche Bank.

Een jongeman opent een brief die vastgemaakt is met een draad. Deze draad zorgt voor een opeenvolging van gebeurtenissen. De actie illustreert het vlindereffect en de (positieve) gevolgen die een onbeduidende beslissing aan de andere kant van de wereld kan hebben op het vermogen van een belegger hier in België. De handgemaakte film belicht ook de kennis en het vermogen van de experten van Deutsche Bank om dergelijke gevolgen meteen ter plaatse op te merken, dankzij haar brede internationale verankering. De spot is het vervolg op de Private Banking-campagne uit 2018, op radio en in print, die ook al gebaseerd was op het vlindereffect.

Ogilvy Social.Lab mikt met de film van 45 seconden voor Deutsche Bank in de eerste plaats op bioscoopbezoekers. De spot, die voor 90% gemaakt werd in 3D, loopt sinds midden oktober in verschillende bioscopen. Hiermee willen Ogilvy Social.Lab en Deutsche Bank aantonen dat communicatie door en over de bankwereld ook menselijk, warm en poëtisch kan zijn. Zelfs in zwart-wit. De film wordt later ook getoond op sociale media.

 

Agency:                      Ogilvy Social.Lab

Creation:                    Sébastien Stevens, Bill Bilquin, Pieter Decanniere, Pieter de Lange

Creative Director:       Mathieu Cardon

Global CCO:              Gabriel Araujo

Account Director:       Sabrina Schuller

Account Executive:    Marie Buyens

Clients:                       Denis Henet, Lienert Van Coillie, Nancy Van Zeebroeck

Video Production:       Artbox, Tavo

Sound Production:      Sonhouse

Share

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Ogilvy | Social.Lab Belgium

About Ogilvy Social.Lab Belgium

Ogilvy Social.Lab isn't your typical agency. We're built for the social age, understanding that social isn’t just another channel; it’s where brands connect with their audience, engage, and thrive. This reality demands a social-first approach to brand building—one where creativity, community, culture, and creators intersect to drive impact.

As WPP’s deep social specialist and Ogilvy’s Centre of Excellence in Social, we are purpose-built for the social era. From our HQ in Belgium and teams across Europe, we bring bold ideas, entrepreneurial spirit, and innovative strategies that challenge convention and deliver real business results. We thrive on shaping the future of brand communications, pushing boundaries and setting the pace for what’s next in social-first marketing.

Neem contact op met

Square Victoria Regina 1 - 1210 Brussels

ogilvy-sociallab.be