Orange Belgium vertrouwt zijn socialmediastrategie toe aan Ogilvy Social.Lab
Orange Belgium kondigt met veel plezier aan dat het samenwerkt met Ogilvy Social.Lab voor de strategische, creatieve en mediagerichte begeleiding van z'n twee merken: Orange en Hey!. Het partnership is een belangrijke stap in de gezamenlijke ambitie van beide bedrijven om de klantenervaring op sociale media te verbeteren en om een duurzame en succesvolle samenwerking op te bouwen.
Ogilvy Social.Lab staat Orange Belgium al sinds vorig jaar bij in het uitrollen van campagnes die perfect aansluiten bij zijn waarden en ambities. Het agency dat gekend is voor z'n expertise in digitale communicatie, speelt sindsdien een centrale rol in de socialmediastrategie van Orange Belgium. Het ontwikkelt oplossingen op maat dankzij een unieke combinatie van creativiteit, strategische analyse en technologische knowhow. Van het creëren van content die past bij elk platform en elke doelgroep, tot het uitwerken van strategieën die afgestemd zijn op specifieke doelstellingen: Ogilvy Social.Lab levert onmiskenbaar een toegevoegde waarde.
Om de band met de consument te versterken zorgt het bureau ook voor strategische samenwerkingen met influencers en content creators. Daarnaast beheert Ogilvy Social.Lab de reclamecampagnes en onderzoekt het de mogelijkheden van AI doorheen het hele campagneproces. Die aanpak zorgt ervoor dat Orange Belgium koploper blijft in innovatie in een digitaal landschap dat voortdurend in beweging is.
De samenwerking leidde al tot opvallende campagnes. Zo was er ‘Giga Supporters’, een campagne waarin Olympische atleten hun Belgische supporters bedankten voor hun steun tijdens de Spelen. En ook ‘Wie kijkt, die leert’, een campagne die aantoonde wat je kan bijleren dankzij populaire tv-series. Verder was er recent nog ‘TKT’, een gedurfde campagne die op een creatieve en impactvolle manier cyberpesten aankaartte – naar aanleiding van de gelijknamige film. Al deze voorbeelden tonen hoe Ogilvy Social.Lab een essentiële rol speelt in het realiseren van de ambitieuze doelstellingen van Orange Belgium.
Miguel Aguza, Consumer & Business Communication Director bij Orange Belgium, licht toe: "Bij Orange Belgium zijn we ervan overtuigd dat sociale media veel meer zijn dan een communicatiekanaal. Ze zijn een belangrijke plek om onze klanten te ontmoeten. In Ogilvy Social.Lab hebben we een partner gevonden die de essentie van onze merken vat en vertaalt naar betekenisvolle digitale ervaringen. Daardoor beschikken we nu over een ecosysteem van performante, creatieve en geëngageerde agentschappen die onze ambitie, visie en 'Lead The Future'-strategie perfect kunnen uitdragen. We zijn dan ook erg blij om Ogilvy Social.Lab te verwelkomen als een van onze creatieve en mediapartners."
Christophe Crasselts, Chief Client Officer bij Ogilvy Social.Lab Belgium, vult aan: "Werken met Orange Belgium biedt ons een unieke kans om uit te pakken met al onze expertise op het vlak van sociale media, creatie en media. Samen bouwen we aan een ambitieuze en duurzame visie."
Orange Belgium en Ogilvy Social.Lab delen de gemeenschappelijke visie om authentieke en relevante connecties te creëren tussen merken en hun doelgroep. Hun partnership, dat al heel wat mooie realisaties opleverde, kadert in een langetermijnvisie die ambieert om samen grenzen te verleggen in de digitale wereld.
CREDITS
OSL
- Account team: Anne-Sophie Foucher, Christophe Crasselts, Barbara Hennin, Alexandra Nogueira-Oubina, Victoria Troisfontaine, Niina Close, Dorian Strimel
- Strategy team: Julie Frederickx, Emmanuel Van Den Brule, Audrey Vlieghe, Nurya Doorenbos
- Creative team: Arnaud Vanhemelryck, Grégory Ginterdaele, Ophélie Blockmans, Nicolas Maertens, Maxime Andrien, Adnan Chehima, Tom Desplechin
- PR & Influence team: Quentin Glodé, Louise Van Molle, Miriam Burgos
- Media team: Mathieu De Moor, Leopold Lannoy, Manon Michiels
Client
Miguel Aguza, Stéphanie Etienne, Caroline Kassis, Maude Marchal, Maité Delgado, Nora Gengler
Quentin Glodé